Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Archiv za Říjen 2011

Sdílny – regionální setkání pedagogů ve vaší režii

Regionální setkávání pedagogů funguje při portálu už pár let, nejrůznější místní akce navštívily stovky učitelů. Doposud nabídka setkávání nad pedagogickými tématy vycházela jen od nás. Máme pro vás nabídku. Pomůžeme vám pořádat vlastní setkávání s kolegy, jednoduše, funkčně.

Celý příspěvek »


Soutěžíme: Miss kolekce – přehled

Začátkem září jsme vyhlásili soutěžní hru Miss kolekce. Naší snahou bylo ukázat, jaké další možnosti mají registrovaní uživatelé Metodického portálu – v tomto případě jsme nabídli možnost ukládat a třídit si materiály z Metodického portálu.

Od vyhlášení uběhl téměř měsíc a půl, takže můžeme pomalu začít bilancovat. Nejprve stručný přehled soutěžních kolekcí:

Předškolní vzdělávání:

Základní vzdělávání:

Pokud Vás nějaká kolekce zaujala, prosím, podpořte ji v soutěži. Stačí jako registrovaný uživatel kliknout na hvězdičky u správného příspěvku v diskuzi nebo napsat do diskuze komentář s názvem a autorkou Vámi favorizované kolekce.

Předpokládáme ukončení soutěžní hry k 31. 10. 2011, takže pokud uvažujete o účasti v soutěžní hře, neváhejte a vložte s krátkou anotací odkaz do diskuzního fóra.


Tisící příspěvek v modulu Blogy

Ano, pozorným čtenářům nic neunikne! Proto nemohli přehlédnout ani to, že se blíží významné číslo – tisící příspěvek v blozích. Celý příspěvek »