Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Archiv za Prosinec 2011

Nové moduly na rozloučenou

Tento týden se nám portál RVP.CZ nenápadně rozrostl hned o dva nové moduly. Všimli jste si, které to jsou? První z nich je dlouho očekávaný modul AudioVideo, který v sobě integruje všechny publikované soubory s audio a video obsahem. Učitelům se tak dostává k využití „učitelský Youtube“. Celý příspěvek »


Čas se naplnil

Už jste někdy přemýšleli nad tím, co se dá stihnout za tři roky života? Jednou za čas je dobré se ohlédnout a bilancovat. Jaké vlastně ty poslední tři roky byly? V posledních dnech nad tím přemýšlím čím dál tím víc. Za tři roky člověk o tři roky zestárne, ale v lepších případech také zmoudří.  V mém životě bylo v tomto období nespočet možností zmoudřet, a proto bych se o tato „moudra“ rád s čtenáři tohoto blogu podělil. Celý příspěvek »


Sdílna Poděbrady – Když dětem nejde čtení, Mgr. Stanislava Emmerlingová, 14.12.2011

Sdílna v Poděbradech pořádá pro vás další skvělou akci. Tentokrát si pozvali Mgr. Stanislavu Emmerlingovou a budou se věnovat tomu, jak pomáhat dětem se čtením. Akce se koná ve středu 14.12.2011 od 13 hodin ve Speciální základní škole Poděbrady. Ještě se můžete přihlásit, více informací ZDE.

Celý příspěvek »