Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Blackout Metodického portálu

Navštěvujete ještě starý Metodický portál? Je čas se rozloučit – jeho definitivní konec se blíží. Po čtyřech letech  služby se náš milý old.rvp.cz přesouvá do starého železa. Všechny články jsou přesunuty na nový portál, není tedy třeba se bát nenahraditelné ztráty.  A ještě přikládám vzkaz našeho obsahového guru, Lukáše Križka:

Definitivní vypnutí, angličtina má krásnou módní frázi pro náhlý výpadek elektrického proudu – blackout, tento termín bych si s dovolením pro vypnutí starého Metodického portálu vypůjčil. Definitivní blackout starého portálu nastane v pátek 29. 1. 2009 ve 12 hodin. Vám, kteří jste byli doposud zvyklí chodit na starý portál, nabízíme jedinečnou možnost vyzkoušet si portál nový se všemi jeho možnostmi a s jeho zajímavými funkcemi.

Pojďte si tedy vyzkoušet nové technologie. Založte si blog, nebo digifólio. Vložte své zkušenosti formou článků, DUMů, nebo jako heslo do WIKI. Pojďte diskutovat nad různými tématy do modulu diskuze. Nebo v pohodlí svého bytu studujte e-learningové kurzy. To je nový Metodický portál.

Zbývá tedy jediné, rozloučit se slovy klasika: „starý portál skončil, ať žije portál nový“.

Lukáš Križko


    nikdo zatím nehodnotil

5 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  hmmm .. já svůj příspěvek ze starého portálu na novém nenašla :/ (http://old.rvp.cz/clanek/3017)

 2. avatar

  Na starém portálu byly ke každé oblasti v RVP seznam wwwadres, které by mohly pomoci při výuce. To jsem na novémportálu také nenašel.

 3. avatar

  R.I.P. old.rvp.cz
  ON

 4. avatar

  Dobrý den,
  máte pravdu ještě není úplný konec. Chybí převést posledních 60 článků (ten Váš je mezi nimi), ale do konce ledna to jistě zvládneme.
  Odkazy budou mít svůj vlastní modul, který plánujeme spustit během května. Do modulu převedeme i stávající odkazy. Takže "blackout" odkazů bude časově omezen na 3 měsíce, kdy se bez nich budete muset obejít.
  Za to Vám slibujeme, že nový modul bude mnohem zajímavější než stavající stav na starém portále.

 5. avatar

  Je v tom pro mne i kus nostalgie dnes již skoro historických vzpomínek. Byl to nás uživatele tohoto internetového prostoru hodně povznášející pocit, něco napsat a někdy dříve, jindy později svůj výtvor vidět vystaven na portálu a vědět, že je vystaven zájmu (občas i zatracení) kolegů na školách po celé republice. Dnes jsme už zase o kus dál a nová podoba stránek portálu je velkým posunem proti poměrně dost chaotické úpravě původního webu.
  Ale to neznamená, že už není co zlepšovat. K spánku na vavřínech ještě zdaleka není důvod ...

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.