Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Inspiromat 2010

I na příští rok jsme připravili Inspiromat – tentokrát má podobu týdenního diáře a pedagogického lexikonu. Lexikon najdete v elektronické verzi na Metodickém portálu ve Wiki, od ledna bude Inspiromat mít své místo také přímo na titulní stránce.Každý měsíc se budeme věnovat jednomu z hesel pedagogického lexikonu – na „inspiromatí stránce“ najdete přehled vybraných hesel s linkem do Wiki. A ve Wiki pak bude heslo zpracované, navíc s připojenými odkazy na články, DUMy, diskuze a další materiály.

A tady se obracíme na Vás – pokud je Vám některé z hesel pedagogického lexikonu blízké, pomožte nám s jeho tvorbou – ať už doplněním definice ve Wiki, publikováním článku či DUMU, doplněním odkazů na další zdroje. A pokud své heslo v lexikonu či na Wiki nenajdete, vytvořte jej. Čím obsáhlejší náš lexikon bude, tím užitečnějším bude nástrojem.

A pro všechny, které zajímá, jak je to letos s distribucí tištěného Inspiromatu – letos jsme se rozhodli neposílat diáře do škol, ale rozdávali jsme je jako dárek účastníkům konferencí a autorům Metodického portálu (ti je mají právě teď na cestě).

Snad Vám všem udělá Inspiromat radost. Ať už v podobě tištěné, či elektronické.

inspiromat


    nikdo zatím nehodnotil

11 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Díííky, inspiromatí balíček dnes dorazil a provedu spravedlivé dělení :)

 2. avatar

  Ahoj, já také velmi děkuji za balíček, dnes dorazil. Podělím se s kolegyněmi a snad je tím zase o kousek víc přilákám k metodickému portálu (-:

 3. avatar

  nooo .. teď když se ozvala Míša .. asi jeden dostane Honzíkova školková pančelka .. to je směr, který taky musím podpořit (sice si už jsem jí adresu portálu diktovala, ale když ji bude mít pořád na očích .. ) :)

 4. avatar

  Pošťák s balíčkem se dnes stavil i u mne, takže díky. Zítra rozdělím mezi své "ovečky" pedagožky v jazykovém kurzu.
  Dáša

 5. avatar

  Tak to bude to oznámení z pošty, co jsem dnes našla v kaslíku?! Prima, mooc děkuji. Zase budu moct nakrknout některé kolegyně, protože se na ně URČITĚ nedostane :-D

 6. avatar

  V dělení se na mne dostalo :-)
  Je tam hodně místa na osobní plánování... Hanko, už se těším, že zase něco zrealizujeme, už jsem nám to naplánovala!

 7. avatar

  Hlásím rozpuštění balíčku. Ve školce nakonec zůstaly diáře dva. No a koukám, že i ten jeden školní je ve správných rukou, když už to mám naplánované :)))).

 8. avatar

  Tohle se dobře čte:)

 9. avatar

  Já také obdržela a rozdělila. Moc děkuji.

 10. avatar

  Ráda bych Inspiromat 2010 objednala pro kolegy našeho gymnázia. Jak bych měla postupovat? U koho objednat a za jakých podmínek?
  Děkuji za odpověď.

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.