Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Komunita zasahuje!

Vážení a milí návštěvníci portálu! Komunita je tady! Její představování budete mít naservírované po jednotlivých chodech a hlady u nás trpět nebudete. A první ochutnávka přichází…

Stejně tak, jak svět a žití v něm je neustále v pohybu, přeměňuje se a vyvíjí, tak žije, proměňuje se a hledá cestu ke svému ideálu také projekt Metodika. Na začátku své cesty zvládl projekt nelehký úkol – nastartoval Metodický portál, jenž si kladl za cíl podporovat pedagogy při zavádění RVP do praxe. Projektu bylo následně umožněno pokračovat v navazujícím projektu Metodika II. Ten už je od ledna na cestě ke svému ideálu. Ideálu živého portálu, který se věnuje učitelům a podpoře v jejich náročné profesi.
A právě Komunitě byl svěřen úkol vytvořit prostředí pro přátelskou virtuální komunitu českých pedagogů. Čeští učitelé by měli na portálu nalézt bezpečné a podnětné zázemí pro společné sdílení myšlenek, předávání zkušeností a vzájemnou spolupráci.
V září se chystáme vytisknout jídelníček a naložit vám plné talíře známých i exotických pokrmů od chutě jemné až po pikantní. V současné době hledáme ty nejlepší ingredience, koření a ochucovadla, vaříme a experimentujeme. A na stole jsou již k mání první jednohubky. Ale o nich až příště tady v blogu Metodiky, kde vám představíme menu našeho jídelníčku. A samozřejmě vás pozveme i do zákulisí naší kuchyně. Sledujte nás a my se postaráme o vaše chuťové pohárky.
S pozdravem Komunita a Stáňa Andršová.


    hodnotil 1 uživatel

Jeden komentář k příspěvku

 1. avatar


  Nu tedy dobrá. Připravíme se na slavnostní hostinu. Oblékneme si
  „hodobóžové“ šaty (a poprosíme mamky, aby nám do kalhot všily další
  „klíny“), vyšívané ubrousky si položíme způsobně na klíny a
  nenápadně si občas setřeme slinu, co by náhodou chtěla při čekání
  ukápnout.  Shrnuto: těšíme se a držíme palce :-)  Zdraví Pavlína Hublová


Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.