Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Komunitářka Stáňa!

Dobrý den, přívrženci portálu!

Pokračuji v představovacím kolečku lidí spolupracujících s Metodickým portálem.

 

Jmenuji se: Stáňa Andršová

Kdo jsem: Členka týmu Metodika II., ve kterém je mi velmi dobře, neboť mě obklopují samí skvělí lidé. Jsem nadšenec portálu a starám se o Komunitu kolem portálu. Myšlenka sdílení nápadů, názorů, materiálů, zkrátka vzájemné spolupráce, je mi velmi blízká a vyjadřuje i mé vnímání lidí a věcí kolem sebe.

Jaká jsem: Optimistická, otevřená, přímá, vřelá až živelná. A mé životní krédo: Změna je život.

Pracovní život a vzdělání: Duší i tělem jsem učitelka 1. stupně. Studovala jsem pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem a potkala tam mnoho zajímavých a podnětných učitelů, kteří mě dobře připravili nejen na dráhu učitelky.

Kde jsem pracovala: Svoji učitelskou dráhu jsem prožila na Břevnově v Praze. Učila jsem především na 1. stupni, později jsem byla také zástupkyní ředitelky, kdy jsem měla možnost učit i žáky druhostupňové a skamarádit se se školní byrokracií. Vše, co mě potkalo, mě obohatilo, zajímalo, někdy i zlobilo, ale měla jsem a mám tuto práci ráda. A proto od ledna tohoto roku pracuji na portálu a snažím se nabídnout on-line pomocnou ruku učitelům v jejich náročné profesi z druhé strany.

A osobní položky: Mojí nejvíc nejlepší životní položkou je syn Mireček, kterému je něco málo přes pět let a je moc hodný, dělá mi radost, a já jenom doufám, že mu to vydrží i do dalších let. Mezi mé záliby patří sport a vše, co je české – české filmy, knížky a český génius Jára Cimrman.


    nikdo zatím nehodnotil

Jeden komentář k příspěvku

  1. avatar


    To se mi líbí, to vše české, milá Stáňo. Jste můj člověk. Co je
    české, je hezké, nejhezčí, nejkrásnější


Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.