Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Nová ryba v rybníčku Komunity

    Jmenuji se Jana Kneřová. Krátce po „Sametové revoluci“, když se začaly dít velké věci i ve školách, jsem neodolala, opustila textilní průmysl a vstoupila do učitelských řad.

Později jsem vystudovala učitelství pro 1.stupeň a speciální pedagogiku. Profesně jsem poznala prostředí nemocniční školy, zvláštní malotřídní školy a zvláštní školy při dětském domově.    

    Když se teď znovu dějí ve školství velké věci a vzniklo rvp, dostala jsem příležitost být nablízku. Stala jsem se moderátorkou diskuzí rvp.cz a svoji roli budu plnit především v předškolním a speciálním vzdělávání.

     Komunitu vnímám jako velice přátelské a podnětné prostředí. Věřím, že v týmu lidí, kteří se zde sešli, může vzniknout jedinečný a obohacující virtuální prostor pomáhající nejen učitelům.

Vzdělávání budu už brzo pozorovat ve třech úrovních také jako rodič. Všichni se na to doma těšíme a očekáváme dobrodružný rok.

     Jsem optimistou a mám ráda vtip a pohodu. Proto se ráda scházím s přáteli, nejlépe na výletě, na vodě, v divadle nebo při dobrém jídle. Když se začne zdát, že ztrácím nadhled, vyjdu si trochu výše do hor. A starosti? Ty, ať vezme čert! (Bydlíme pod Čertovou horou J)

     A ačkoli se stále vzdělávám, myslím, že… Vše,co opravdu potřebuji znát,jsem se naučil v mateřské školce.(Robert Fulghum)


    nikdo zatím nehodnotil

2 komentáře k příspěvku

 1. avatar


  Myslím, že každý rok je dobrodružný, protože nevíme, co přijde a co
  nás překvapí. Ale ten prvňáčkovský .. to už je něco! Když se podívám
  na našeho Honzíka, tak si říkám, že se čas asi zbláznil, nedávno to
  bylo mimino a teď? Zkušený školkáč, co je samé PROČ? :) Uteče to jako
  voda a půjde taky s aktovkou. Vám držím palce (a nejen co se I. třídy
  týče). :)


 2. avatar


  Hanko, moc vám děkuji za milý komentář a také za to držení
  palců.:-) Jana


Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.