Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Tříkrálová zpráva z diskuze na RVP.cz

Vážení a milí diskutující (či jen přihlížející), celý tým moderátorů diskuzních fór na RVP.cz vás srdečně zdraví v novém roce a přeje vám i portálu kopec energie, štěstí kolik unesete a železné zdraví!

Velkým zážitkem hned v počátku nového roku byl pro adminy našeho serveru onen památný večer před několika dny, kdy v ČT proběhla zpráva o e-learningových kurzech pořádaných VÚP pro učitele a kdy jsme zaznamenali obrovský nárůst návštěvnosti portálu. I ptáme se vás v diskuzích: Má u učitelů šanci e-learning?

S nabídkou e-learningových kurzů pro učitele souvisí otázka, zda jsou učitelé vůbec ochotni se vzdělávat… Jak to vidíte vy? A když jsme u toho: Myslíte, že s novými moderními pomůckami a technologiemi jde ruku v ruce nutnost jaksi „modernizovat“ myšlení? Ha!

Ovšem chcete-li se s námi raději vrátit do předvánočního a vánočního času, přijďte si odpočinout do Klubu, slavíme tam druhé vánoce! Takové učitelské…


    nikdo zatím nehodnotil

Jeden komentář k příspěvku

  1. avatar

    Na otázku, zda jsou učitelé ochotni se vzdělávat jsem se pokusil odpovědět ve svém blogu v článku POTŘEBUJE SE UČITEL PRŮBĚŽNÉ VZDĚLÁVAT, na adrese: http://dedvseved.blogy.rvp.cz/prispevky/potrebuje-se-ucitel-prubezne-vzdelavat.html

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.