Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Wiki roste – překročila hranici 1000 denních návštěv

Stalo se tak v pondělí 3.5, kdy křivka google analytics dosáhla konečného čísla 1083 denních návštěv. Velmi si vážíme Vaší podpory, a doufáme, že počet návštěv nadále poroste a bude se dlouhodobě udržovat nad touto hranicí. Za povšimnutí stojí i další statistické údaje, především pořadí návštěvnosti jednotlivých sekcí (Kabinet, Sborovna a Knihovna) za předcházející měsíc (5.4 – 5.5 2010). Na prvním místě se umístila sekce Kabinet – především díky sdíleným obrázkům, na druhém místě se umístila Knihovna, díky Nápadům a návodům a na třetím místě se umístila sekce Sborovna díky sdíleným týdenním plánům. Z výsledků zřetelně vyplývá, že učitelé využívají především ty části Wiki, které slouží k přímému využití ve výuce a tak by to mělo být.


    nikdo zatím nehodnotil

9 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  v pondělí 3. 5., Davide :)

 2. avatar

  Díky, chybička se vloudila

 3. avatar

  Je to tak, obrázky jsem už několikrát využila v přírodovědě, teď zejména jarní květiny, "krajinné" fotky aj. Takže za ně díky.

 4. avatar

  A já tipovala , že Wiki překročí 1000 až 10.5. Takže netrefa. Že bychom zkusili další loterii? DUMy a články jsou na 3000, alespoň tak to píše Lukáš Križko zde: http://metodika.blogy.rvp.cz/prispevky/s-viki-ve-wiki.html. Takže otázka zní: Kdy se dostaneme s Wiki na 3000?
  Osobně to vidím na 29.srpna. :-)

 5. avatar

  to se ještě učitelé po prázdninách nestihnou rozkoukat :)

 6. avatar

  Ahoj Davide,
  tak to je skvělá zpráva, doufejme, že to tak půjde dál :-). Snad je to také díky naší poptávce, kterou si tedy zatím potáváme a nabízíme sami, ale kdo ví, jak se to vyvine dále . . .

 7. avatar

  Ahoj všichni wikisti, taky jsem tipoval překročení 1000 denních návštěv na 10.5, druhý Janin tip - 29. srpna a 3000 denních návštěv k tomu mi přijde opravdu hodně hodně optimistický. Osobně si myslím, že to bude spíš 2000 denních návštěv na přelomu září a října....no, počkejme a uvidíme. Zároveň souhlasím s Míšou, že se wiki hýbe především díky poptávce, která funguje skvěle.

 8. avatar

  Dobrý den,
  nemohu jinak, než se přidat k oslavě.

  Nemyslel jsem si, že WIKI bude tak úspěšná a vejde kantorům tak rychle do povědomí. Vím o tom hodně z terému od lidí, kteří ji na škole využívají a chválí možnost takové pomoci a možnosti vzájemně si pomáhat.

  Mně osobně se na WIKI líbí široký záběr možností, které tato sekce nabízí. Já jsem se ve svých aktivitách soustředil na zájmovou školní činnost. Potěšilo mne, že moje snaha byla vedením těchto stránek akceptována a že se konečně našlo místo, kde mohou organizátoři takových aktivit na jednom místě najít prostor k poučení, výměně názorů a třeba i ke konfrontaci. Teď mluvím konkrétně za včelaře, šachisty, paličkářky, psavce na klávesnici. Ohlas na skutečnost, že takovou možnost existuje je jednoznačně kladný. A já věřím, že se ještě prohloubí a návštěvnost těchto stránek se časem ještě zvětší. Pracuji na propagaci těchto stránek přes zájmové svazy a školy, o kterých vím, že se tam taková činnost s dětmi dloluhodobě a úspěšně dělá.

  Prozradím, že mám nabídky sestavit podobné stránky pro kroužky fotografické, čtenářské, turistické, modelářské, sběratelské... Budu na těchto záměrech pracovat a získávat ochotné kantory, kteří jsou ochotni takové stránky budovat a spravovat.
  A kdy bude těch 3 000 denních přístupů? Těžko hádat! To je skutečně ve hvězdách. :-)
  A ty mi říkají, že to bude někdy na Ježíška, koncem kalendářního roku.

 9. avatar

  Také mne tato zpráva potěšila. WIKI využívám velmi často i ve školce. Pro děti je to nová zkušenost.

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.